BBC JO19-1

TeamfotoJO19-1

Selectie JO19-1

Spelers BBC JO19-1

Naam Info
Cor-Pieter Pander
Hessel Huisman
Marthijn Sijtsma
Victor Cornelis v/d Wetering
Wibo van der Werff
Wopke Andringa
Jarno Kingma
Hessel Koonstra
Harmen Vlietstra
Merijn Feenstra
Johan Lennart van der Velde
Trycke Slager
Jurrian Schievink
Rick Heegstra
Remco Bouius
Gurgen Bagdasarov

Technische staf BBC JO19-1

Naam Info
Niels Pot
Edde Wolters
Willem Vlietstra

Competitie JO19-1

Wedstrijd ....
BBC JO19-1 - Cambuur L. JO19-1 2 - 2 Info
SWZ Boso Sneek JO19-1 - BBC JO19-1 0 - 3 Info
DZOH JO19-1 - BBC JO19-1 7 - 3 Info
BBC JO19-1 - Buitenpost JO19-1 6 - 0 Info
BBC JO19-1 - HZVV JO19-1 1 - 5 Info
Heerenveen JO19-1 - BBC JO19-1 3 - 1 Info
BBC JO19-1 - ONS Boso Sneek JO19-1 1 - 4 Info
FVC JO19-1 - BBC JO19-1 2 - 4 Info
BBC JO19-1 - Be Quick 1887 JO19-2 3 - 2 Info
Helpman JO19-1 - BBC JO19-1 3 - 2 Info
Winsum JO19-1 - BBC JO19-1 5 - 1 Info
BBC JO19-1 - VEV'67 JO19-1 1 - 4 Info
Cambuur L. JO19-1 - BBC JO19-1 10 - 0 Info
BBC JO19-1 - SWZ Boso Sneek JO19-1 4 - 4 Info
BBC JO19-1 - DZOH JO19-1 2 - 5 Info
Buitenpost JO19-1 - BBC JO19-1 3 - 2 Info
BBC JO19-1 - Heerenveen JO19-1 3 - 1 Info
Be Quick 1887 JO19-2 - BBC JO19-1 3 - 3 Info
HZVV JO19-1 - BBC JO19-1 4 - 3 Info
BBC JO19-1 - FVC JO19-1 1 - 3 Info
ONS Boso Sneek JO19-1 - BBC JO19-1 1 - 1 Info
BBC JO19-1 - Helpman JO19-1 2 - 1 Info
BBC JO19-1 - Winsum JO19-1 2 - 2 Info
VEV'67 JO19-1 - BBC JO19-1 4 - 1 Info
Wedstrijd ....
DZOH JO19-1 - Helpman JO19-1 8 - 0 Info
BBC JO19-1 - Cambuur L. JO19-1 2 - 2 Info
Buitenpost JO19-1 - Winsum JO19-1 1 - 3 Info
Heerenveen JO19-1 - SWZ Boso Sneek JO19-1 5 - 5 Info
HZVV JO19-1 - Be Quick 1887 JO19-2 1 - 2 Info
FVC JO19-1 - VEV'67 JO19-1 3 - 2 Info
Winsum JO19-1 - ONS Boso Sneek JO19-1 0 - 6 Info
VEV'67 JO19-1 - DZOH JO19-1 0 - 0 Info
Be Quick 1887 JO19-2 - FVC JO19-1 1 - 0 Info
SWZ Boso Sneek JO19-1 - BBC JO19-1 0 - 3 Info
Helpman JO19-1 - Heerenveen JO19-1 5 - 8 Info
Cambuur L. JO19-1 - Buitenpost JO19-1 9 - 0 Info
ONS Boso Sneek JO19-1 - Heerenveen JO19-1 4 - 1 Info
DZOH JO19-1 - BBC JO19-1 7 - 3 Info
Winsum JO19-1 - Cambuur L. JO19-1 0 - 4 Info
Buitenpost JO19-1 - SWZ Boso Sneek JO19-1 1 - 3 Info
Be Quick 1887 JO19-2 - Helpman JO19-1 4 - 2 Info
FVC JO19-1 - HZVV JO19-1 1 - 4 Info
BBC JO19-1 - Buitenpost JO19-1 6 - 0 Info
SWZ Boso Sneek JO19-1 - Winsum JO19-1 7 - 1 Info
Heerenveen JO19-1 - DZOH JO19-1 1 - 2 Info
Helpman JO19-1 - FVC JO19-1 2 - 3 Info
Cambuur L. JO19-1 - VEV'67 JO19-1 5 - 1 Info
HZVV JO19-1 - ONS Boso Sneek JO19-1 2 - 5 Info
Winsum JO19-1 - Helpman JO19-1 6 - 2 Info
BBC JO19-1 - HZVV JO19-1 1 - 5 Info
Buitenpost JO19-1 - Heerenveen JO19-1 1 - 0 Info
SWZ Boso Sneek JO19-1 - Be Quick 1887 JO19-2 6 - 0 Info
VEV'67 JO19-1 - ONS Boso Sneek JO19-1 2 - 4 Info
FVC JO19-1 - DZOH JO19-1 4 - 3 Info
ONS Boso Sneek JO19-1 - FVC JO19-1 4 - 0 Info
DZOH JO19-1 - Buitenpost JO19-1 1 - 2 Info
Be Quick 1887 JO19-2 - Winsum JO19-1 2 - 0 Info
Heerenveen JO19-1 - BBC JO19-1 3 - 1 Info
Helpman JO19-1 - Cambuur L. JO19-1 0 - 7 Info
HZVV JO19-1 - VEV'67 JO19-1 2 - 0 Info
Winsum JO19-1 - HZVV JO19-1 0 - 6 Info
VEV'67 JO19-1 - Be Quick 1887 JO19-2 0 - 2 Info
BBC JO19-1 - ONS Boso Sneek JO19-1 1 - 4 Info
Buitenpost JO19-1 - FVC JO19-1 3 - 0 Info
SWZ Boso Sneek JO19-1 - Helpman JO19-1 5 - 0 Info
Cambuur L. JO19-1 - Heerenveen JO19-1 6 - 2 Info
Be Quick 1887 JO19-2 - Cambuur L. JO19-1 0 - 1 Info
ONS Boso Sneek JO19-1 - Buitenpost JO19-1 2 - 1 Info
DZOH JO19-1 - Winsum JO19-1 2 - 0 Info
FVC JO19-1 - BBC JO19-1 2 - 4 Info
Heerenveen JO19-1 - VEV'67 JO19-1 2 - 2 Info
HZVV JO19-1 - SWZ Boso Sneek JO19-1 3 - 5 Info
DZOH JO19-1 - ONS Boso Sneek JO19-1 2 - 5 Info
VEV'67 JO19-1 - Helpman JO19-1 2 - 0 Info
BBC JO19-1 - Be Quick 1887 JO19-2 3 - 2 Info
Buitenpost JO19-1 - HZVV JO19-1 0 - 4 Info
SWZ Boso Sneek JO19-1 - Cambuur L. JO19-1 0 - 6 Info
FVC JO19-1 - Heerenveen JO19-1 1 - 0 Info
Cambuur L. JO19-1 - DZOH JO19-1 3 - 1 Info
Winsum JO19-1 - VEV'67 JO19-1 2 - 0 Info
Be Quick 1887 JO19-2 - Buitenpost JO19-1 1 - 2 Info
Helpman JO19-1 - BBC JO19-1 3 - 2 Info
HZVV JO19-1 - Heerenveen JO19-1 4 - 3 Info
ONS Boso Sneek JO19-1 - Be Quick 1887 JO19-2 1 - 0 Info
DZOH JO19-1 - HZVV JO19-1 1 - 4 Info
VEV'67 JO19-1 - SWZ Boso Sneek JO19-1 2 - 3 Info
Buitenpost JO19-1 - Helpman JO19-1 2 - 1 Info
Heerenveen JO19-1 - Winsum JO19-1 1 - 1 Info
FVC JO19-1 - Cambuur L. JO19-1 1 - 2 Info
Winsum JO19-1 - BBC JO19-1 5 - 1 Info
VEV'67 JO19-1 - Buitenpost JO19-1 3 - 4 Info
SWZ Boso Sneek JO19-1 - FVC JO19-1 2 - 1 Info
Be Quick 1887 JO19-2 - DZOH JO19-1 1 - 5 Info
Helpman JO19-1 - ONS Boso Sneek JO19-1 1 - 5 Info
Cambuur L. JO19-1 - HZVV JO19-1 6 - 0 Info
ONS Boso Sneek JO19-1 - Cambuur L. JO19-1 1 - 2 Info
DZOH JO19-1 - SWZ Boso Sneek JO19-1 3 - 4 Info
BBC JO19-1 - VEV'67 JO19-1 1 - 4 Info
Heerenveen JO19-1 - Be Quick 1887 JO19-2 1 - 0 Info
FVC JO19-1 - Winsum JO19-1 2 - 2 Info
HZVV JO19-1 - Helpman JO19-1 7 - 2 Info
SWZ Boso Sneek JO19-1 - ONS Boso Sneek JO19-1 2 - 2 Info
VEV'67 JO19-1 - FVC JO19-1 1 - 2 Info
SWZ Boso Sneek JO19-1 - Heerenveen JO19-1 3 - 2 Info
Be Quick 1887 JO19-2 - HZVV JO19-1 2 - 0 Info
Helpman JO19-1 - DZOH JO19-1 1 - 7 Info
Cambuur L. JO19-1 - BBC JO19-1 10 - 0 Info
ONS Boso Sneek JO19-1 - Winsum JO19-1 3 - 1 Info
DZOH JO19-1 - VEV'67 JO19-1 1 - 0 Info
BBC JO19-1 - SWZ Boso Sneek JO19-1 4 - 4 Info
Buitenpost JO19-1 - Cambuur L. JO19-1 2 - 5 Info
Heerenveen JO19-1 - Helpman JO19-1 6 - 2 Info
FVC JO19-1 - Be Quick 1887 JO19-2 1 - 1 Info
BBC JO19-1 - DZOH JO19-1 2 - 5 Info
Cambuur L. JO19-1 - Winsum JO19-1 11 - 0 Info
Winsum JO19-1 - SWZ Boso Sneek JO19-1 2 - 4 Info
Buitenpost JO19-1 - BBC JO19-1 3 - 2 Info
ONS Boso Sneek JO19-1 - HZVV JO19-1 2 - 0 Info
DZOH JO19-1 - Heerenveen JO19-1 1 - 2 Info
VEV'67 JO19-1 - Cambuur L. JO19-1 1 - 4 Info
FVC JO19-1 - Helpman JO19-1 2 - 0 Info
BBC JO19-1 - Heerenveen JO19-1 3 - 1 Info
SWZ Boso Sneek JO19-1 - Buitenpost JO19-1 3 - 0 Info
Helpman JO19-1 - Be Quick 1887 JO19-2 4 - 3 Info
HZVV JO19-1 - FVC JO19-1 3 - 1 Info
ONS Boso Sneek JO19-1 - DZOH JO19-1 5 - 0 Info
Be Quick 1887 JO19-2 - BBC JO19-1 3 - 3 Info
Heerenveen JO19-1 - FVC JO19-1 7 - 0 Info
Helpman JO19-1 - VEV'67 JO19-1 5 - 2 Info
Cambuur L. JO19-1 - SWZ Boso Sneek JO19-1 6 - 1 Info
HZVV JO19-1 - Buitenpost JO19-1 7 - 2 Info
Winsum JO19-1 - Be Quick 1887 JO19-2 0 - 1 Info
VEV'67 JO19-1 - HZVV JO19-1 2 - 5 Info
Buitenpost JO19-1 - DZOH JO19-1 1 - 2 Info
Cambuur L. JO19-1 - Helpman JO19-1 14 - 2 Info
FVC JO19-1 - ONS Boso Sneek JO19-1 1 - 4 Info
ONS Boso Sneek JO19-1 - VEV'67 JO19-1 5 - 0 Info
DZOH JO19-1 - FVC JO19-1 2 - 3 Info
Heerenveen JO19-1 - Buitenpost JO19-1 2 - 1 Info
Be Quick 1887 JO19-2 - SWZ Boso Sneek JO19-1 2 - 0 Info
Helpman JO19-1 - Winsum JO19-1 1 - 5 Info
HZVV JO19-1 - BBC JO19-1 4 - 3 Info
Winsum JO19-1 - DZOH JO19-1 1 - 2 Info
VEV'67 JO19-1 - Heerenveen JO19-1 2 - 3 Info
Buitenpost JO19-1 - ONS Boso Sneek JO19-1 2 - 1 Info
SWZ Boso Sneek JO19-1 - HZVV JO19-1 1 - 2 Info
BBC JO19-1 - FVC JO19-1 1 - 3 Info
Cambuur L. JO19-1 - Be Quick 1887 JO19-2 1 - 0 Info
ONS Boso Sneek JO19-1 - BBC JO19-1 1 - 1 Info
Be Quick 1887 JO19-2 - VEV'67 JO19-1 0 - 1 Info
Heerenveen JO19-1 - Cambuur L. JO19-1 3 - 2 Info
Helpman JO19-1 - SWZ Boso Sneek JO19-1 0 - 7 Info
HZVV JO19-1 - Winsum JO19-1 6 - 5 Info
FVC JO19-1 - Buitenpost JO19-1 1 - 2 Info
Heerenveen JO19-1 - ONS Boso Sneek JO19-1 3 - 0 Info
Winsum JO19-1 - Buitenpost JO19-1 4 - 1 Info
SWZ Boso Sneek JO19-1 - VEV'67 JO19-1 1 - 5 Info
ONS Boso Sneek JO19-1 - SWZ Boso Sneek JO19-1 4 - 1 Info
DZOH JO19-1 - Cambuur L. JO19-1 4 - 2 Info
VEV'67 JO19-1 - Winsum JO19-1 2 - 2 Info
BBC JO19-1 - Helpman JO19-1 2 - 1 Info
Buitenpost JO19-1 - Be Quick 1887 JO19-2 1 - 1 Info
Heerenveen JO19-1 - HZVV JO19-1 1 - 2 Info
Winsum JO19-1 - Heerenveen JO19-1 0 - 0 Info
Be Quick 1887 JO19-2 - ONS Boso Sneek JO19-1 0 - 2 Info
Helpman JO19-1 - Buitenpost JO19-1 1 - 5 Info
Cambuur L. JO19-1 - FVC JO19-1 11 - 0 Info
HZVV JO19-1 - DZOH JO19-1 1 - 3 Info
ONS Boso Sneek JO19-1 - Helpman JO19-1 AFG Info
DZOH JO19-1 - Be Quick 1887 JO19-2 2 - 0 Info
HZVV JO19-1 - Cambuur L. JO19-1 2 - 5 Info
BBC JO19-1 - Winsum JO19-1 2 - 2 Info
Buitenpost JO19-1 - VEV'67 JO19-1 0 - 3 Info
FVC JO19-1 - SWZ Boso Sneek JO19-1 4 - 1 Info
ONS Boso Sneek JO19-1 - Helpman JO19-1 4 - 0 Info
Winsum JO19-1 - FVC JO19-1 4 - 3 Info
VEV'67 JO19-1 - BBC JO19-1 4 - 1 Info
Be Quick 1887 JO19-2 - Heerenveen JO19-1 2 - 0 Info
SWZ Boso Sneek JO19-1 - DZOH JO19-1 6 - 2 Info
Helpman JO19-1 - HZVV JO19-1 5 - 3 Info
Cambuur L. JO19-1 - ONS Boso Sneek JO19-1 1 - 0 Info
Wedstrijd ....
Er is nog geen programma bekend!
Wedstrijd ....
Er is nog geen programma bekend!
#TeamGP
1Cambuur L. JO19-12464
2ONS Boso Sneek JO19-12456
3HZVV JO19-12445
4SWZ Boso Sneek JO19-12442
5DZOH JO19-12440
6Heerenveen JO19-12434
7Buitenpost JO19-12431
8Be Quick 1887 JO19-22430
9FVC JO19-12429
10Winsum JO19-12426
11BBC JO19-12423
12VEV'67 JO19-12421
13Helpman JO19-1249
#TeamGP
1Cambuur L. JO19-11234
2ONS Boso Sneek JO19-11231
3SWZ Boso Sneek JO19-11226
4HZVV JO19-11224
5Buitenpost JO19-11218
6DZOH JO19-11216
7Be Quick 1887 JO19-21215
8Winsum JO19-11214
9BBC JO19-11213
10FVC JO19-11213
11Heerenveen JO19-11212
12VEV'67 JO19-1128
13Helpman JO19-1123
#TeamGP
1Cambuur L. JO19-11230
2ONS Boso Sneek JO19-11225
3DZOH JO19-11224
4Heerenveen JO19-11222
5HZVV JO19-11221
6SWZ Boso Sneek JO19-11216
7FVC JO19-11216
8Be Quick 1887 JO19-21215
9VEV'67 JO19-11213
10Buitenpost JO19-11213
11Winsum JO19-11212
12BBC JO19-11210
13Helpman JO19-1126
Wedstrijd ....
Er zijn nog geen uitslagen bekend!
Wedstrijd ....
Er zijn nog geen uitslagen bekend!
Wedstrijd ....
Gorecht JO19-1 - BBC JO19-1 - Info
BBC JO19-1 - Gorecht JO19-1 - Info
Wedstrijd ....
Gorecht JO19-1 - BBC JO19-1 - Info
BBC JO19-1 - Gorecht JO19-1 - Info
#TeamGP
1Gorecht JO19-100
2BBC JO19-100
Wedstrijd ....
CVVO JO19-1 - BBC JO19-1 2 - 1 Info
BBC JO19-1 - CVVO JO19-1 7 - 0 Info
Wedstrijd ....
CVVO JO19-1 - BBC JO19-1 2 - 1 Info
BBC JO19-1 - CVVO JO19-1 7 - 0 Info
Wedstrijd ....
Er is nog geen programma bekend!
Wedstrijd ....
Er is nog geen programma bekend!
#TeamGP
1BBC JO19-123
2CVVO JO19-123
Wedstrijd ....
Velocitas 1897 JO19-1 ZA - BBC JO19-1 ZA 4 - 0 Info
Wedstrijd ....
SC Bolsward JO19-1 ZA - Drachtster Boys JO19-2 ZA 2 - 5 Info
ONS Boso Sneek JO19-1 ZA - FC Emmen JO19-1 ZA 2 - 1 Info
Velocitas 1897 JO19-1 ZA - BBC JO19-1 ZA 4 - 0 Info
Blauw Wit '34 JO19-2 ZA - Rouveen SC JO19-1 ZA 0 - 5 Info
SJO Broekster Walden JO19-1 ZA - Emmeloord SC JO19-1 ZA 2 - 2 Info
NEC Delfzijl JO19-1 ZA - ST Rolder Boys JO19-1 ZA 8 - 2 Info
Urk JO19-1 ZA - Heerenveen JO19-1 ZA 4 - 2 Info
Twedo JO19-1 ZA - ST: Germanicus/CSVC JO19-1 ZA 0 - 3 Info
Peize JO19-1 ZA - Actief JO19-1 ZA 5 - 1 Info
Wedstrijd ....
Er is nog geen programma bekend!
Wedstrijd ....
Er is nog geen programma bekend!
Wedstrijd ....
SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO19-1 ZA - BBC JO19-1 ZA 0 - 7 Info
Wedstrijd ....
SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO19-1 ZA - BBC JO19-1 ZA 0 - 7 Info
Wedstrijd ....
Er is nog geen programma bekend!
Wedstrijd ....
Er is nog geen programma bekend!
Wedstrijd ....
Buitenpost JO19-1 ZA - BBC JO19-1 ZA 0 - 2 Info
Drachten JO19-1 ZA - BBC JO19-1 ZA 2 - 4 Info
BBC JO19-1 ZA - Drachtster Boys JO19-1 ZA 4 - 3 Info
Wedstrijd ....
Buitenpost JO19-1 ZA - BBC JO19-1 ZA 0 - 2 Info
Drachtster Boys JO19-1 ZA - Drachten JO19-1 ZA 2 - 2 Info
Drachten JO19-1 ZA - BBC JO19-1 ZA 2 - 4 Info
Buitenpost JO19-1 ZA - Drachtster Boys JO19-1 ZA 3 - 6 Info
BBC JO19-1 ZA - Drachtster Boys JO19-1 ZA 4 - 3 Info
Drachten JO19-1 ZA - Buitenpost JO19-1 ZA 0 - 1 Info
Wedstrijd ....
Er is nog geen programma bekend!
Wedstrijd ....
Er is nog geen programma bekend!
#TeamGP
1BBC JO19-139
2Drachtster Boys JO19-134
3Buitenpost JO19-133
4Drachten JO19-131

Contact JO19-1

Niels Pot (trainer/coach) Stuur bericht
Edde Wolters (assistent-trainer) Stuur bericht
Willem Vlietstra (teammanager) Stuur bericht

Team info

#BBCBergum

Advertentie

Univé
ING
Webspriet
Contactinformatie
Social Media

Realisatie & ontwikkeling:

Eddie Sprietsma & Jan Okke Veenstra